• HERKES ENSTRÜMAN ÇALABİLİR!

     
    Garaj‘da tüm eğitmenlerimiz pedagojik formasyon sahibidir. Hangi yaştan olursa olsun öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, onları öğrenmeye teşvik etmek için çabalarız. Siz de Garaj‘ın mottosuna güvenin, harekete geçin! Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin...

    Garaj Stüdyo

Müzik Kurslarımız

Tüm müzik kurslarımız stüdyo ortamında deneyimli müzik öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders olarak verilmektedir.

Garaj Müzik Stüdyo yeteneği, çalışmayı ve yaratıcılığı esas alan yapısı ve herkesin bir enstrüman çalabileceğine olan inancıyla, Ankara‘daki müzik eğitimi konusunda yaşanan derin boşluğu doldurmak amacıyla kurulmuştur. Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir altyapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir.
 
Bateri Kursu - Garaj Müzik Stüdyo Ankara

Bateri Kursu

Bateri çalmak hayallerinizi süslüyorsa, bateri ile ritim duygunuzu geliştirmek istiyorsanız, sizi Garaj Müzik Stüdyo’ya bekleriz!

Klasik Gitar Kursu - Garaj Müzik Stüdyo Batıkent Ankara

Klasik Gitar Kursu

Klasik gitar, diğer çalgılara göre daha kolay öğrenilen bir çalgıdır. Bunun nedeni gitarın insan vücuduna olan uyumudur.

Piyano Kursu - Garaj Müzik Stüdyo Batıkent Ankara

Piyano Kursu

Beynin iki taraflı çalışmasını güçlendirir ve işitmenin gelişmesini sağlar. Tüm çalgıların anası olarak kabul edilir.

Bağlama Kursu - Garaj Müzik Stüdyo Batıkent Ankara

Bağlama Saz Kursu

Türk Halk Müziği, Alaturka, Pop gibi türlerdeki eserler çalışılmakla birlikte öğrencilerin dilediği eserlerin eğitimi de verilir.

Keman Kursu - Garaj Müzik Stüdyo Batıkent Ankara

Keman Kursu

Keman öğrenimi yeni başlayanlar için zor görünse de diğer yaylı çalgılara göre daha kolay ve hızlı bir öğrenim süreci gösterir.

Elektro Gitar Kursu - Garaj Müzik Stüdyo Batıkent Ankara

Elektro Gitar Kursu

Garaj Müzik Stüdyo Elektro Gitar derslerinde rock, pop, blues gibi tarzlarda teorik ve uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır.

Bass Gitar Kursu - Garaj Müzik Stüdyo Batıkent Ankara

Bass Gitar Kursu

Bass Gitar derslerinde rock müzik altyapılı teorik ve uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır. isteğe göre repertuar çalışılabilir.

Garaj Müzik Stüdyo - Akustik Gitar Kursu Ankara

Akustik Gitar Kursu

Melodik, armonik, ritmik çalışmalar ve egzersizlerle yürütülmekle birlikte isteğe göre repertuar çalışması da yapılmaktadır.

Yan Flüt Kursu - Garaj Müzik Stüdyo Batıkent Ankara

Yan Flüt Kursu

Yan flüt, armonik yapısı ile birçok tarza hitap eder. Bu nedenle yan flüt seçimiyle kişi benimsediği tarzdaki müziği yapabilir.