• Herkes enstrüman çalabilir.

    Öncü ol, harekete geçir!


    Garaj Müzik & Stüdyo, müzik eğitimi, müzik prodüksiyon, mix, mastering, aranje, ses kayıt, prova gibi müzik yapım ve ses tasarımın her alanında kaliteli ve akılcı bir şekilde hizmet vermek için kurulmuş, Ankara, Batıkent‘de bulunan bir stüdyodur..


    0537 500 7568

Hakkımızda

Biz Kimiz ? Mottomuz Nedir?

Garaj Müzik Stüdyo tüm müzik severlere 2011 yılında kapılarını açtı.

Garaj Müzik Stüdyo, paylaştıkça büyürken bir yandan da yeni yapısını, yeni tarzını oluşturmaktaydı. Konusu müzik olan her alanda faaliyet gösterebilmek, sektörde doğan her ihtiyacı layıkıyla karşılamak, kurum ve kişilerin müzik ile ilgili beklentilerine sanatçı hassasiyeti ile yanıt vermek için geliştirdiği projelerle halen faaliyet gösterdiği Batıkent’te daha büyük bir ekiple hizmet vermeye devam etmektedir.

Katılımcılarımızın hayatlarına ufak dokunuşlarla renk gelmesini sağlamak, profesyonel kadromuzla hem çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak hem de yetişkinlerin hayattan daha fazla zevk almalarını, stresten arınmalarını sağlayarak, müziğin hayatımızın her noktasına işlemesini sağlamak hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Müzik eğitiminin özellikle çocuklar üzerindeki etkisi çok önemlidir. Bir enstrüman çalmak, çocukların bireyselliklerini vurgulamakta, özgüvenlerini artırmakta ve ayrıca beyin gelişimlerine fayda sağlamaktadır. Bu nedenle alanında uzman kadromuzla her bireyin yaşına uygun metod ve tekniklerle hizmet vermekteyiz.

Eğer siz de müziğin yaşamsal önemde bir ihtiyaç olduğuna inanıyorsanız aramıza hoş geldiniz.

 

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek size özel bilgilere ve kampanyalara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Galeri

Garaj Müzik Stüdyo öğrencileri ve ziyaretçilerinin görsellerini düzenli olarak bu sayfadan takip edebilirsiniz.